Vozitës më të dobët, vështirë se keni parë më herët

Vozitja amatore mund t’iu kushtojë të gjithëve.


Një video e ngarkuar në Instagram nga një banor i New York, të premten tregon se shoferi i një SUV ngadalë kthehet nga një hapësirë në një parking shumë të okupuar, transmeton lajmi.net.

Por në vend që të dilte ngadalë nga hapësira e parkingut, ajo shkeli pedalen e gazit dhe u përplas në dy makina.

Ndiqeni videon më poshtë: