Reporteri.net në rrjetet sociale

Lajme

VIDEO| Pamjet shokuese, një princ saudit vetëvritet në aeroportin e Londrës

Publikuar

më:

Një princ saudit ka zgjedhur t’i japë fund jetës së tij, në aeroportin e Londrës.


Një akt vetëvrasje u regjistrua pasditen e së mërkurës brenda ambienteve të aeroportit të Londrës duke shkaktuar frikë e panik mes udhëtarëve dhe duke vënë në alarm autoritetet e sigurisë.

Princi saudit, Bandar bin Khalid bin Abdulaziz i dha fund jetës duke u hedhur nga një lartësi prej 35 metra. Sipas mediave saudite, arsyeja e vetëvrasjes ishte vendimi i qeverisë Angleze për deportimin e tij në Arabinë Sauditë.

Ngjarja e vetëvrasjes së princit bëri xhiron e medieve ndërkombëtare.

Reporteri.net ne FB

Të gjitha materialet në këtë portal janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Reporteri.net. © Copyright: 2017 Reporteri.net | Adresa: Sheshi "Nëna Terezë" – Kompleksi Avalla, Prishtinë. Email: [email protected]; [email protected]