Reporteri.net në rrjetet sociale

Showbiz

Videoklipin e ri të Elvana Gjatës nuk mund t’a shohin kosovarët – flet këngëtarja

Publikuar

më:

Elvana Gjata sot ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor, por këngën e saj nuk mund ta dëgjojnë kosovarët. 


“Off Guard”, mban titullin kënga e re të cilën e ka realizuar me reperin amerikan me famë botërore, Dolla $ign.


Por këtë videoklip të shumëpritur nuk po mund ta shohin dhe ta dëgjojnë shqiptarët, pasi që nuk është i disponueshëm në vendin tonë. E këngëtarja megjithatë ka dhënë një arsyetim përmes llogarisë së saj në Instagram.

Reporteri.net ne FB

Të gjitha materialet në këtë portal janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Reporteri.net. © Copyright: 2017 Reporteri.net | Adresa: Sheshi "Nëna Terezë" – Kompleksi Avalla, Prishtinë. Email: [email protected]; [email protected]