Videoklipin e ri të Elvana Gjatës nuk mund t’a shohin kosovarët – flet këngëtarja

Elvana Gjata sot ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor, por këngën e saj nuk mund ta dëgjojnë kosovarët.  “Off Guard”, mban titullin kënga e re të cilën e ka realizuar me reperin amerikan me famë botërore, Dolla $ign. Por këtë videoklip të shumëpritur nuk po mund ta shohin dhe ta dëgjojnë shqiptarët, … Continue reading Videoklipin e ri të Elvana Gjatës nuk mund t’a shohin kosovarët – flet këngëtarja