Haradinaj në Viti: Përpjekjet tona për të nxitur zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka shpalosur programin e Aleancës në Viti.


“Shpalosa programin tonë që përfshin kërkesat e qytetarëve për zhvillim dhe investime në sektorë të ndryshëm”, ka shkruar ai.

Haradinaj në rrjetin social Facebook ka thënë se përpjekjet tona për të nxitur zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha.

“Takim mobilizues me strukturat dhe simpatizantët e Aleancës në Viti.Shpalosa programin tonë që përfshin kërkesat e qytetarëve për zhvillim dhe investime në sektorë të ndryshëm. Përpjekjet tona për të nxitur zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha. Na priftë e mbara.#ForcaeKosovës”, ka shkruar Haradinaj.