Reporteri.net në rrjetet sociale

Lista

Lajme të tjera

Reklama
Lajme2 weeks ago

Gruaja e Kryeministrit – Berat Buzhalës: Kem me t’fal dicka se je dhezë e ndoshta ndalesh

Lajme2 weeks ago

Takimi i Albin Kurtit me liderët e PAN’it për Specialen? Flet Limaj

Lajme3 weeks ago

Foto e paparë e Ismet Beqirit me Ibrahim Rugovën, por e veçanta krejt diku tjetër

Nacionale4 days ago

Gruaja e Ivanovicit: E di shumë mirë se kush e bëri vrasjen

Nacionale4 weeks ago

Historia tragjike e Pashke Bekajt nga Klina: Një police dhe tre dashnorë

Showbiz1 week ago

Adelina u fejua me 50 vjeçarin maqedonas: Por sa mendoni që i kushtoi unaza

Lajme3 weeks ago

Ish kengetarja – kolegeve: Ju ka dalë afati, zhveshja me 40 vjet, s’jeni Jennifer Lopez’a

Nacionale4 weeks ago

E fshehu gjatë nga publiku, por ky është i fejuari i Adelina Tahirit (Foto)

Lajme2 weeks ago

Buzhala – gruas së Kryeministrit: Nuk mundesh me m’falë kurrgjo, prona publike nuk është e jotja, sado që ty të duket ashtu

Lajme2 weeks ago

Gashi-Ismajlit: Mos prit që VV ta mbrojë babën që e kishe bashkëpunëtor të Millosheviqit

Lajme6 days ago

Mustafës i komplikohet gjendja shëndetësore, s’mundet as të lëvizë

Nacionale4 days ago

Kështu dukej vrasësi i Ivanovicit, mbante kapuç

Showbiz2 weeks ago

Njihuni me burrin shqiptar të aktores së njohur turke

Lajme4 weeks ago

Aktakuzat e para të Speciales gati: Arsyeja që Thaçi e Haradinaj duan dështimin e Gjykatës

Lifestyle2 weeks ago

Kjo video i ka emocionuar 50 milionë njerëz, shikojeni përse

Nacionale2 weeks ago

Mësohet emri i kosovares që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Zvicër

Lajme2 weeks ago

Takohen në kafe grupi Anti-Albin (FOTO)

Lajme2 weeks ago

Vazhdojnë linçimet në VV, Çaushit mbishkrim kërcënues te dera e shtëpisë

Showbiz3 days ago

Jo Kardashian, por kjo vajzë nga Mitrovica ka trupin më të mirë në botë

Lajme4 weeks ago

Në Malishevë lopa lind katër viça: Rast që ndodhë një në 11 milionë

Lajme2 weeks ago

Fotoja me të cilën aktivistët po shpresojnë pajtimin në VV

Nacionale4 weeks ago

Ahmeti nuk i merr drejtorë në Prishtinë, Aliun, Sveçlën e Durmishin, shikojnë akomodim te Haskuka

Showbiz4 weeks ago

Reperi i famshëm gjerman i propozon martesë Encës, kështu përgjigjet këngëtarja

Lajme4 weeks ago

Vrau babain me çekiç: Donte të më martonte, e të ndanim nusen bashkë

Lajme4 weeks ago

Shpërthen sërish ambasadori amerikan: S’kemi bërë kaq shumë për Kosovën, që ju ta shkatërroni të ardhmen e saj

Lajme7 days ago

AKK detyron deputetin e Vetëvendosjes të heq dorë nga pozita në kompaninë biznesore

Lajme4 weeks ago

Labin s’brengoset se Specialja akuzon disa pjesëtarë të UÇK’së

Lajme2 weeks ago

Deputeti i VV’së: Me dalë prej Vetëvendosjes ma then k…

Lajme2 weeks ago

Konfirmohet që Ahmeti ishte shkarkuar nga VV për keqpërdorim fondesh dhe vjedhje të veturës

Nacionale4 days ago

Vuçiq: Zot i Kosovës nuk është as Thaçi, e as Haradinaj, por Kadri Veseli

Lajme2 weeks ago

Gruaja e Kryeministrit – Berat Buzhalës: Kem me t’fal dicka se je dhezë e ndoshta ndalesh

Lajme2 weeks ago

Takimi i Albin Kurtit me liderët e PAN’it për Specialen? Flet Limaj

Lajme3 weeks ago

Foto e paparë e Ismet Beqirit me Ibrahim Rugovën, por e veçanta krejt diku tjetër

Nacionale4 days ago

Gruaja e Ivanovicit: E di shumë mirë se kush e bëri vrasjen

Nacionale4 weeks ago

Historia tragjike e Pashke Bekajt nga Klina: Një police dhe tre dashnorë

Showbiz1 week ago

Adelina u fejua me 50 vjeçarin maqedonas: Por sa mendoni që i kushtoi unaza

Lajme3 weeks ago

Ish kengetarja – kolegeve: Ju ka dalë afati, zhveshja me 40 vjet, s’jeni Jennifer Lopez’a

Nacionale4 weeks ago

E fshehu gjatë nga publiku, por ky është i fejuari i Adelina Tahirit (Foto)

Lajme2 weeks ago

Buzhala – gruas së Kryeministrit: Nuk mundesh me m’falë kurrgjo, prona publike nuk është e jotja, sado që ty të duket ashtu

Lajme2 weeks ago

Gashi-Ismajlit: Mos prit që VV ta mbrojë babën që e kishe bashkëpunëtor të Millosheviqit

Lajme6 days ago

Mustafës i komplikohet gjendja shëndetësore, s’mundet as të lëvizë

Nacionale4 days ago

Kështu dukej vrasësi i Ivanovicit, mbante kapuç

Showbiz2 weeks ago

Njihuni me burrin shqiptar të aktores së njohur turke

Lajme4 weeks ago

Aktakuzat e para të Speciales gati: Arsyeja që Thaçi e Haradinaj duan dështimin e Gjykatës

Lifestyle2 weeks ago

Kjo video i ka emocionuar 50 milionë njerëz, shikojeni përse

Nacionale2 weeks ago

Mësohet emri i kosovares që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Zvicër

Lajme2 weeks ago

Takohen në kafe grupi Anti-Albin (FOTO)

Lajme2 weeks ago

Vazhdojnë linçimet në VV, Çaushit mbishkrim kërcënues te dera e shtëpisë

Showbiz3 days ago

Jo Kardashian, por kjo vajzë nga Mitrovica ka trupin më të mirë në botë

Lajme4 weeks ago

Në Malishevë lopa lind katër viça: Rast që ndodhë një në 11 milionë

Lajme2 weeks ago

Fotoja me të cilën aktivistët po shpresojnë pajtimin në VV

Nacionale4 weeks ago

Ahmeti nuk i merr drejtorë në Prishtinë, Aliun, Sveçlën e Durmishin, shikojnë akomodim te Haskuka

Showbiz4 weeks ago

Reperi i famshëm gjerman i propozon martesë Encës, kështu përgjigjet këngëtarja

Lajme4 weeks ago

Vrau babain me çekiç: Donte të më martonte, e të ndanim nusen bashkë

Lajme4 weeks ago

Shpërthen sërish ambasadori amerikan: S’kemi bërë kaq shumë për Kosovën, që ju ta shkatërroni të ardhmen e saj

Lajme7 days ago

AKK detyron deputetin e Vetëvendosjes të heq dorë nga pozita në kompaninë biznesore

Lajme4 weeks ago

Labin s’brengoset se Specialja akuzon disa pjesëtarë të UÇK’së

Lajme2 weeks ago

Deputeti i VV’së: Me dalë prej Vetëvendosjes ma then k…

Lajme2 weeks ago

Konfirmohet që Ahmeti ishte shkarkuar nga VV për keqpërdorim fondesh dhe vjedhje të veturës

Nacionale4 days ago

Vuçiq: Zot i Kosovës nuk është as Thaçi, e as Haradinaj, por Kadri Veseli

Të gjitha materialet në këtë portal janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Reporteri.net. © Copyright: 2017 Reporteri.net | Adresa: Sheshi "Nëna Terezë" – Kompleksi Avalla, Prishtinë. Email: [email protected]; [email protected]