×
Fact Check
Fact Check
Rasti Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i partisë “Fjala”, Gëzim Kelmendi në emisionin “Pressing” të televizionit T7 me temën: “Martesat...
15:25 | 08 Maj 2024

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!