A po kthehet Fatmir Limaj në PDK, Ramiz Lladrovci ironizon me të: Nuk besoj se ka nevojë për partinë më të madhe opozitare

Një fotografi e publikuar sot në rrjete sociale, ku shihen dy krerët e Komunës së Skënderajt, Fadil Nura dhe Sami Lushtaku, në një kafene bashkë me kreu e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limajn, ka ngritur dyshime për kthimin e këtij të fundit në familjen e vjetër politike të tij, Partinë Demokratike të Kosovës. Për këtë çështje … Vazhdoni me leximin e A po kthehet Fatmir Limaj në PDK, Ramiz Lladrovci ironizon me të: Nuk besoj se ka nevojë për partinë më të madhe opozitare