Arrestohet në Serbi një ish-pjesëtar i UÇK-së

Policia serbe ka arrestuar në Serbi një ish-pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ai ka qenë duke u kthyer në Kosovë dhe ka qenë i shoqëruar nga një person tjetër, shkruan Reporteri.net, në momentin kur është ndaluar dhe arrestuar nga Policia serbe. Burime të Gazetës Online “Reporteri.net” bëjnë të ditur se i arrestuari është Marjan … Vazhdoni me leximin e Arrestohet në Serbi një ish-pjesëtar i UÇK-së