Brenda Emergjencës përleshen dy persona, dyshohet të jenë mjek e infermier

Mëngjesin e sotëm janë përleshur mes vete dy persona në Qendrën Emergjente në QKUK – Prishtinë, që dyshohet se janë mjek dhe infermier. Incidentin e ka konfirmuar për Gazetën Online “Reporteri” edhe Policia e Kosovës. “Rreth orës 09:00 është pranuar informata për një mosmarrëveshje të ndodhur në mes të dy personave në qendrën emergjente në … Vazhdoni me leximin e Brenda Emergjencës përleshen dy persona, dyshohet të jenë mjek e infermier