Deputetët e larguar nga VV-ja duan “t’i bashkojnë forcat”, në planet e tyre krijimi i një grupi të ri parlamentar

Fatmir Humolli dhe Haki Abazi janë dy ish-deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje që së fundmi janë larguar nga partia e pushtetit. Sidoqoftë, dy deputetët tashmë të pavarur duket se kanë në plan “t’i bashkojnë forcat” për krijimin e një grupi të ri parlamentar, shkruan gazeta online Reporteri.net. Humolli ka thënë sot se është në bisedime me … Vazhdoni me leximin e Deputetët e larguar nga VV-ja duan “t’i bashkojnë forcat”, në planet e tyre krijimi i një grupi të ri parlamentar