Dhunë ndaj gruas së tij në sy të fëmijëve, arrestohet gazetari Arben Ahmeti – deklarohet policia dhe avokati i tij

Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin e dhunës në Laplasellë, ku i dyshuar është gazetari Arben Ahmeti. Sipas policisë, drejtori i “Kanal 10” ka ushtruar dhunë në familje. Bëhet fjalë për dhunë ndaj gruas së tij, në sy të familjes. “Laplesellë 25.09.2022 – 18:15. I dyshuari mashkull kosovar është arrestuar pasi që i njëjti ka … Vazhdoni me leximin e Dhunë ndaj gruas së tij në sy të fëmijëve, arrestohet gazetari Arben Ahmeti – deklarohet policia dhe avokati i tij