×
 • Lajme
 • Lajme

  E rëndë: Treni në Zvicër godet për vdekje 15 vjeçarin nga Kosova

  Reporteri
  15 Nëntor 2020 | 16:54

  Një 15-vjeçar nga fshati Panorc i Malishevës që jeton në Zvicër është goditur për vdekje nga treni.


  Ardian Ramadani, është i riu që është shkelur për vdekje në qytetin Nauchatel.

  Këtë e ka konfirmuar për Gazeta Online “Reporteri.net”, nënkryetari i Komunës së Malishevës, Hajdin Berisha.

  “Po fatkeqësisht është e vërtetë”, ka thënë Berisha për Reporteri.net.

  Familja e 15 vjeçarit është nga fshati Panorc i Malishevës, dhe se ata janë zhvendosur në shtetin zviceran që nga paslufta. /Reporteri.net/.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!