Flet Petroviq pas sulmit, shfaqet i frikësuar dhe tregon si e sulmuan

Deputeti serb i Kuvendit të Kosovës, Slobodan Petroviq, ka folur para mediave në Kosovë pas sulmit që i bën disa zyrtarë të Listës Serbe. Ai është shfaqur i frikësuar para mediave, duke treguar si u sulmua dhe duke përmendur madje edhe Oliver Ivanoviqin, shkruan Reporteri.net. Petroviq ka konfirmuar se personi që e sulmoi ishte ish-këshilltar … Vazhdoni me leximin e Flet Petroviq pas sulmit, shfaqet i frikësuar dhe tregon si e sulmuan