Haradinaj e konfirmon se Kurti e ka marrëveshjen në tavolinë: I diskutuam që nga preambula dhe të gjitha nenet

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, është deklaruar pas takimit që zhvilloi me Kryeministrin Albin Kurti, me ftesën e këtij të fundit. Haradinaj tha se temë diskutimi ishte marrëveshja finale me Serbinë, e fokusuar në njohje reciproke, transmeton Gazeta Online Reporteri.net. Ai tha se ky takim ishte përmbajtësor. “Sapo e përfunduam një … Vazhdoni me leximin e Haradinaj e konfirmon se Kurti e ka marrëveshjen në tavolinë: I diskutuam që nga preambula dhe të gjitha nenet