Isa Mustafa: Me u marrë me Haxhi Avdylin është si me u marrë me jashtëqitjet

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se të merret me ish-bashkëpartiakun Haxhi Avdyli, është si të merret me jashtëqitjet, shkruan Reporteri.net. “Me u marrë me Haxhi Avdylin është si me u marrë me jashtëqitjet”, deklaroi ai për lajmi.net. Kjo deklaratë e Mustafës vjen pasi Avdyli e cilësoi si shkatërrues të LDK-së dhe fajtor se … Vazhdoni me leximin e Isa Mustafa: Me u marrë me Haxhi Avdylin është si me u marrë me jashtëqitjet