Konjufca: Reciprociteti ndaj Serbisë është gati dhe do të vendoset gjatë këtij mandati

Kryetari i Kuvendit Glauk Konjufca, ka folur në lidhje me reciprocitetin e plotë ndaj Serbisë, të cilën e kishte paralajmërua muaj më parë kryeministri Albin Kurti. Konjufca ka deklaruar se Qeveria e ka gati reciprocitetin dhe do ta vendos gjatë këtij mandati, duke theksuar se reciprociteti nuk bëhet vetëm me një nënshkrim, transmeton Gazeta Online … Vazhdoni me leximin e Konjufca: Reciprociteti ndaj Serbisë është gati dhe do të vendoset gjatë këtij mandati