Lajçak nesër në Prishtinë, takohet me Kryeministrin Kurti

Pas vizitës në Beograd, përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, Miroslav Lajçak nesër do të vijë edhe në Prishtinë. Burime të Gazetës Online Reporteri.net brenda Qeverisë së Kosovës bëjnë të ditur se Lajçak do të takohet me Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti. Kjo vizitë vjen në dritë të zhvillimeve … Vazhdoni me leximin e Lajçak nesër në Prishtinë, takohet me Kryeministrin Kurti