×
 • Lajme
 • Lajme

  Rrahje masive për mungesë maskash mes sigurimit dhe qytetarëve në një qendër tregtare në Prizren

  Reporteri
  21 Nëntor 2021 | 19:58

  Një incident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Prizren.

  Në një qendër tregtare në këtë komunë pak më parë ka ndodhur një përleshje mes sigurimit dhe dy qytetarëve.

   

  Klankosova raporton se deri tek përleshja dyshohet se ka ardhur si pasojë e mungesës së maskës nga ana e qytetarëve.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!