Rrënojat e hotelit në Mitrovicë e zunë një 27 vjeçar, mësohet identiteti i tij

Një pjesë e ndërtesës së ish-hotel Adriatikut në Mitrovicë është shembur para pak minutash, nga çka dyshohet se një person e ka pësuar. Reporteri.net ka mësuar nga burime brenda Policisë se një person është nën gërmadha dhe, sipas gjendjes, dyshohet se ka vdekur. Policia e Kosovës nuk ka dhënë akoma zyrtarisht detaje për rastin, mirëpo … Vazhdoni me leximin e Rrënojat e hotelit në Mitrovicë e zunë një 27 vjeçar, mësohet identiteti i tij