×
Shqipëria
Shqipëria
Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri dhe një tjetër është plagosur në Dukagjin të Shqipërisë. Personi që mbeti i...
0:03 | 28 Shtator 2023

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!