Askush nuk e mposht dot, vajza i bën ‘horë’ të gjithë djemtë me radhë

A mundet një grua të mposht meshkujt në mundjen e krahut? Patjetër që po.


Në videon më poshtë është Irina Gladkaya, një ruse dhe mposht me radhë cdo rival që i del përpara në Muscle Miami Beach.

Të gjithë habiten për mënyrën sesi humbasin, por sekreti është që ajo ka fituar 13 herë titullin kampione e botës në mundjen e krahut.