E zuri gjumi në plazh, djaloshi bëhet kuq si gjaku nga dielli

Një video që po qarkullon në rrjete sociale tregon se si një djalë i ri është djegur nga dielli dhe trupi i tij është bërë i tëri i kuq.


Djaloshi i quajtur Grant zgjodhi që të kalonte një ditë në det, por jo gjithçka shkoi ashtu siç ai deshi, përcjellë Gazeta Online “Repoteri.net”.

Të riun e zu gjumi dhe kur u zgjua pas një orë e gjysme pa se kishte pësuar djegie të tmerrshme e cila i solli atij shumë dhimbje dhe nuk bënte dot gjumin rehat.

Ndonëse kjo ngjarje ka ndodhur në vitin 2013, britanikët çdo verë e ripublikojnë atë thjesht për t’ua kujtuar njerëzve.

/Reporteri.net/

Më poshtë keni pamjet: