×
 • Extra
 • Tech&Auto / Problem global

  Facebook, Instagram dhe Threads jashtë funksionit në gjithë botën

  Reporteri
  05 Mars 2024 | 16:46

  Rrjetet sociale Facebook, Instagram dhe Threads janë jashtë funksionit në shumë shtete të botës.

  Të tre platformat e kompanisë “Meta” nuk janë duke funksionuar.

  Përdoruesit e Facebookut janë shkyçur nga llogaritë e tyre dhe e kanë të pamundur të kyçen. Ndërkaq, përdoruesit e Instagramit kanë raportuar se nuk mund të rifreskojnë faqet e tyre.

  Sipas DownDector që mbikëqyr problemet nëpër rrjetet sociale, problemi është shfaqur në shumë shtete të botës.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!