Aksident në Aeroportin e Prishtinës, dyshohet për një të lënduar

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur sot në Aeroportin e Prishtinës.


Sipas pamjeve të siguruara , shihet se dy vetura janë përplasur mes vete dhe janë të dëmtuara si pasojë e aksidentit. Gjithashtu, pamjet në fjalë tregojnë në tokë të shtrirë një person.

Bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ekipet tjera të emergjencës, por deri më tash askush nuk ka dhënë detaje rreth aksidentit, shkruan Reporteri.net.