Gjilan: Digjet një veturë

Një veturë është përfshirë nga zjarri në rrugën qarkore në Gjilan.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe ekipet emergjente, përderisa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Në rrjetet sociale është publikuare dhe një fotografi në të cilën shihet se vendi i ngjarjes u ‘mbulua’ nga tymi që vinte si pasojë e zjarrit.