Haradinaj bashkë me Anitën përcjellin ndeshjen Kosovë – Bullgari

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj së bashku me gruan Anita Haradinaj, po e përcjellin nga afër ndeshjen mes Kosovës dhe Bullgarisë që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.


Haradinaj përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se është në përkrahje të plotë ndaj ekipit të Kosovës.

“100% me ju! ForcaKosova”, ka shkruar ai.