×
 • Lajme
 • Lajme

  Kandidati për asamble nga LDK ironizon me kryetarin e Prizrenit Mytaher Haskuka

  Reporteri
  16 Shtator 2021 | 13:49

  Kandidati për asamble komunale në Prizren nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Florent Ukaj, ka ironizuar me kryetarin e Komunës, Mytaher Haskuka, lidhur me investimet në këtë qytet.


  Përmes një postimi në rrjetin ai ka publikuar dy fotografi të tij me mbishkrimin “Para” dhe “Pas’’, shkruan Reporteri.net.

  Ky postim i tij erdhi pas disa fotografive të publikuara nga kryetari Haskuka, ku shihen trotuaret në qytetin e Prizrenit të shtruara në kubëza.

  Haskuka do të garoj në zgjedhjet e tetorit edhe për një mandat për kryetar të Prizrenit.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!