Vdes në moshën 27 vjeçare punëtorja e Telegrafit

Sot, papritmas ka ndërruar jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj. Mësohet se Qëndresa punonte në sektorin e administratës në këtë medium.


Qendresa ndërroi jetë në moshën 27 vjeçare, pas një sulmi në zemër. Ajo ishte e martuar dhe nënë e një vajze.

“Me ikjen e hershme në amshim të Qendresës, Telegrafi mbeti pa punëtoren e shkëlqyeshme dhe pa kolegen shembullore”, ka shkruar portali Telegrafi.com

Varrimi i të ndjerës bëhet nesër (e diele) në Deçan.