×
Reporteri TV

REPORTERI/INTERVISTA: Ramush Haradinaj

Reporteri
22 Maj 2020 | 20:15

Ndiqeni, REPORTERI/INTERVISTA me ish-Kryeministrin, kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj

Autor: Shkumbin B. Kajtazi
Realizimi: Raif Selimi (Cut to Create Media) dhe Diellor Hana

Shpërndaje:
Të ngjashme
Të ngjashme

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!