Rita Ora të premten lanson këngën e re

Rita Ora ka paralajmëruar këtë të premte se do të sjell këngën e saj më të re Ritual.


Rita Ora është duke vazhduar me suksesin e saj me turneun e saj “Phoenix”, por këtë të premte ajo ka paralajmëruar edhe një këngë të re.

Kënga “Ritual” është një bashkëpunim i Ritës me DJ Tiesto dhe Jonas Blue dhe parashikohet që të jetë një hit për këtë vit.

“Shumë e egër, shumë e lirë…Ritual me Tiesto, Jonas Blue të premten!”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

Too wild, too free… ? #RITUAL with @tiesto @jonasblue out on Friday! Presave in bio ?✨ Thank you @diesel for the Jeans ?? #ad

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on