×
 • Show Time
 • Show Time

  ‘Do bëjmë tre fëmijë’, Luizi zbulon emrat që ka menduar me Kiarën

  Reporteri
  26 Mars 2023 | 22:19

  Luizi në një bisedë me banorët sot teksa të gjithë ishin të mbledhur në oborr, ka treguar për planet e tij me Kiarën për fëmijë.

  Luizi zbuloi se ai dhe Kiara kanë menduar edhe për emrat.

  “Unë do doja 2 vajza 1 djalë, se dhe djali është mirë kur është në shtëpi me motra, se bëhet më i ndjeshëm. Dy gjëra i kam thënë Kiarës, o do e mbushim shtëpinë me çuna e të mbajmë ty si mbretëreshë, ose do e mbushim me goca dhe të më mbajnë mua si mbret. Unë mbaroj për vajza, ia kemi gjetur dhe emrat. Një emër Lori se kështu e do Kiara, emri tjetër Katalea. Ndërsa djalit do ja vendosim emrin e një prej banorëve të BBVip, për shembull Amarildo,” tha Luizi duke qeshur.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!