×
 • Show Time
 • Show Time

  Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës

  Reporteri
  26 Mars 2023 | 10:20

  Sot janë bërë dy vite që kur ka ndërruar jetë aktori dhe humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima.

  Cima vdiq më 26 mars të vitit 2021 për shkak të komplikimeve me COVID-19. Ai ka vdekur në moshën 71- vjeçare.

  Cima u bë i njohur si pjesë e grupit “Treshi përsheshi”, së bashku me të ndjeri Ibrahim Krajkova – Leci dhe Sevdai Radogoshi – Qumili.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!