×
 • Show Time
 • Show Time

  “Hë moj më gjuaj, gjuaj”, publikohet video e përplasjes mes Efit dhe Oltës në BB VIP2

  Reporteri
  25 Janar 2023 | 11:40

  Olta Gixhari dhe Efi kanë marrë mbrëmje djeshme qendrëm e vëmendjes gjatë spektaklit. Vajzat nuk kanë patur asnjëherë një raport të mirë me njëra-tjetrën dhe dje nuk janë përmbajtur më.

  Gjatë një shkëputje televizive, debati mes Oltës dhe Efit degradoi ku në një video të publikuar në rrjet shihet teksa aktorja i drejtohet ish-konkurrentes së Përputhen duke i thënë: Hë moj më gjuaj, më gjuaj, gjuaj, gjuaj pra, ke frikë?

  Kjo deklaratë ngriti dyshime te publiku nëse Efi tentoi të godasë aktoen. Por siç shihet edhe në videon e mëposhte ky është thjesht një provokim nga ana e saj, për arsyet që i di vetëm Olta Gixhari.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!