×
 • Show Time
 • Show Time

  Justin Bieber në depresion, drejt ndarjes nga Hailey

  Reporteri
  15 Mars 2019 | 13:24

  Justin Bieber është duke u trajtuar për depression, dhe si duket kjo ka ndikuar edhe në martesën e tij të re me Hailey Baldëin.


  Një burim i brendshëm tha se miqtë e Bieber janë të shqetësuar për marrëdhënien e tij me Hailey duke thënë se ata të dy ende kanë probleme me besimin dhe po kalojnë në një kohë të vështirë.

  “Ai ende dëshiron dhe i duhet ajo të jetë gruaja e tij dhe ajo dëshiron ta mbështesë atë, por është e vështirë kur ai po kalon gjithë këtë”, tha burimi,, raporton Us Weekly.

  “Hailey nuk do të largohet nga Justin dhe as ai nuk do ta lërë atë,” shtoi ky burim.

  Bieber ka thyen heshtjen e tij për shëndetin mendor këtë fundjavë, duke i kërkuar fansave të luteshin për të.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!