×
 • Show Time
 • Show Time

  “Liria ka emër”, Mozzik konfirmon pjesëmarrjen në protestën e 2 prillit

  Reporteri
  26 Mars 2023 | 23:23

  Edhe reperi i njohur Mozzik, mbrëmjen e sotme ka bërë të ditur se do ti bashkohet protestës së 2 prillit.

  Kjp protestë është në mbështetje të luftës së UÇK-së dhe ish-krerëve të saj, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi, Rexhep Selimi dhe bashkëluftëtarët e tyre.

  Lajmin e bëri të ditur vet reperi përmes një foto në “Instastory”.

  “Edhe un jom aty!”, shkroi ai

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!