×
 • Show Time
 • Show Time

  Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, kaq vite i mbush

  Reporteri
  16 Shtator 2023 | 10:54

  Legjenda e muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu, sot shënon një ditë të veçantë në jetën e tij.

  I lindur me datën 16 shtator, ai sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 76 vite jetë.

  Kujtojmë se gjatë karrierës së tij artisti i madh numëron shumë hite.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!