×
 • Show Time
 • Show Time

  Tayna kthehet me këngën “Si ai”

  Reporteri
  10 Qershor 2024 | 19:15

  Pas disa sekuencave të publikuara nëpër rrjetet sociale, këngëtarja Tayna është bërë e gjallë me këngën e re “Si ai”.

  Kjo këngë nis në vargje poezie, teksa në pjesën e dytë nis edhe melodia, transmeton Reporteri.net.

  Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur vetë këngëtarja.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!