×
 • Show Time
 • Show Time

  “Të të vijë turp për reagimin që bëre”, valë reagimesh ndaj Kiarës

  Reporteri
  21 Mars 2023 | 9:57

  Luizi dhe Kiara kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre teksa ndodheshin në dhomën surprizë.

  Por fansat në komentet e faqes zyrtare të Big Brother kanë shpërthyer në kritika ndaj saj.

  Sipas tyre Kiara u bë xheloze pse Luizi kishte marrë shumë mesazhe se ajo dhe në fakt mesazhet për Luizin ishte të panumërta.

  Teksa Luizi lexonte mesazhet, Kiara u pa të largohej disa herë duke mos i kushtuar rëndësi teksa kërkonte me ngulm të hynte në dhomën e rrëfimit.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!