×
 • Show Time
 • Show Time

  Zbulohet një tjetër konkurrente e Big Brother VIP Albania 2

  Reporteri
  04 Dhjetor 2022 | 14:57

  Tashmë kanë filluar të dalin emrat e konkurrentëve të parë të Big Brother VIP Albania.

  Pak kohë është raportuar se dy nga këta emra që do të jenë pjesë e BBV, janë Kiara Tito dhe Albi Nako.

  Por nuk mbaron këtu, së fundmi burime për Kryefjala kanë thënë se një tjetër konkurrente që do i bashkohet banorëve të Big Brother Albania është Kejsi Meidini, vajza e Sabianit.

  Kejsi është përfolur edhe vitin e kaluar për tu bashkuar me Sabianin por duket se është futur që këtë eksperiencë ta përjetojë e vetme.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!