Bersant Celina pasi u mposht nga City viziton Prizrenin

Sulmuesi i Kosovës, Bersant Celina, ka vizituar qytetin e Prizrenit vetëm pak orë pasi skuadra e tij Swansea City u mund nga ish-skuadra e tij, Manchester City në çerekfinale të FA Cup.


Celina shënoi për Swansean, por kjo e fundit u mposht 2 me 3.

Pas këtij dëshpërimi, Celina ka mbërritur në Kosovë pasi është ftuar për dy ndeshjet e përfaqësues në futboll ndaj Danimarkës në miqësore dhe Bullgarisë në kualifikimet për Euro 2020.

Ai ka ndarë me ndjekësit e tij fotografi dhe video nga Prizreni. /Reporteri.net/.