Celina starton kundër Manchester Cityt

Swansea City dhe Manchester City sot zhvillojnë ndeshjen në kuadër të FA Cup.

Ish antari i Manchester City, Bersant Celina do ta fillojë ndeshjen nga minuta e parë, shkruan Reporteri.net

Bersant Celina ishte pjesë e Manchester Cityt por nuk arriti ta bindë trajnerin e tij, Pep Guardiola se ai meriton skuadrën e “The Cityzens”.

Në anën tjetër Guardiola ka vënë një formacion të frikshëm të cilët synojnë ta vazhdojnë formën e frikshme.

Formacioni i Swansea City:

Formacioni i Manchester City:


/Reporteri.net/