×
 • Sport
 • Sport

  Challandes publikon listën: Këta janë të ftuarit për ndeshjet ndaj Danimarkës e Bullgarisë

  Reporteri
  14 Mars 2019 | 16:13

  Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listen e futbollistëve që do t’i ketë në shërbim për miqësoren kundër Danimarkës më 21 mars dhe për ndeshjen e parë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020 kundër Bullgarisë, më 25 mars.


  Për here të pare në formacion është ftuar Florent Hasani, anëtar i deritashëm i U21 dhe pjesë e skuadrës hungareze, Diosgyori, derisa në emëroren e Challandes janë rikthyer Bersant Celina dhe Bernard Berisha, trasnmeton Reporteri.net.

  Grumbullimi dhe akomodimi i futbollistëve të Kombëtares do të bëhet, të hënën, në hotel “Emerald”. /Reporteri.net/.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!