Cristiano Ronaldo po hakmerret, shënon përsëri kundër Atleticos

Juventus ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshje, golë që ka vlerën e së paku vazhdimeve nëse shifrat mbesin të tilla.

Cristiano Ronaldo ishte përsëri ai që shënoi në minutën e 49’ pas një krosimi të bukur të Joao Cancelo, dhe goli u desht të pranohej vetëm pas Goal Line Technology, pasi që oblak kishte pritur gjuajtjen e Cristianos por vetëm pas vijës fatale, transmeton Reporteri.net

Juventus duhet të shënojë edhe një herë në mënyrë që të kualifikohet pasi për momentin shifrat janë në 2:2 pas dy ndeshjeve./Reporteri.net/