Diçka po zihet: ‘Tigrin’ e ka kap uria, me ‘llajka’ të shumtë po mundohet ta josh ish-femrën e reperit kosovar

Majlinda Zeka vazhdon të jetë “Single” pas ndarjes me reperin Majk. Statusi i saj e bën atë të dëshiruar nga shumë meshkuj të profesioneve të ndryshme.


Florent Hadërgjonaj duket se është një nga admiruesit e saj.

Ylli i Kosovës në futboll i bën “Like” fotografitë e Majlindës në Instagram dhe ky është një fakt që ka diçka mes tyre, së paku PO simpati.

Ndryshe, Hadërgjonaj dje luajti 90 minuta me Kosovën në fitoren 1-0 ndaj Gjibraltarit.
Rezultate imazhesh për majlinda zeka