Diçka po zihet: Ylli i Realit e shpërndanë këngën e reperes shqiptare

Ylli i Real Madridit, Vinicius Junior, përmes rrjetit social Instagram ka treguar se është duke e pëlqyer këngën më të re të këngëtares shqiptare, Tayna.


“Sicko” titullohet kënga e re e Taynas të cilën e ndau Juniori me tetë milionë ndjekësit e tij në Instagram.

Publikimin e futbollistit brazilian e shpërndau edhe vetë këngëtarja kosovare.

“Sicko” u publikua javën e shkuar dhe deri tash ka arritur në gati 6 milionë klikime.

Ndërkaq ylli i Realit dhe këngëtarja kosovare sot kanë filluar ta ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Image