Dikur yll i Kombëtares së Kosovës, sot poston video nga shtalla e lopëve

Futbollisti problematik Donis Avdiaj ka mbetur pa skuadër, që kur ka shkëputur kontratën me ekipin holandez Willem II.


Për Avdiajn nuk ka shprehur interesim ende asnjë skuadër, teksa duhet të presë deri në verë për të gjetur një klub.

Dhe meqë ka mbetur pa skuadër, ai ka shfrytëzuar kohën për ta vizituar edhe Kosovën.

Avdiaj ka postuar një foto në shtallën e lopëve në Instagram.

Për shkak se ka mbetur pa skuadër, Donis Avdiaj nuk u ftua nga selektori i Kosovës Bernard Challandes për ndeshjet e muajit mars./Reporteri.net