×
 • Sport
 • Sport

  Dortmundi zyrtarizon Waldermar Anton

  Reporteri
  21 Qershor 2024 | 20:33

  Borussia Dortmundi ka transferuar Waldermar Anton nga Stuttgarti.

  Borussia ka vendosur që të paguajë klauzolën prej 22 milionë eurosh dhe shumë shpejtë do ta zyrtarizojë transferimin e tij.

  Mbrojtësi gjerman ka nënshkruar kontratë deri në qershorin e vitit 2028 dhe do të jetë zëvendësues i Mats Hummelsit.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!