Formacionet zyrtare Liverpool – Porto, ky është vendimi i Klopp për Shaqirin

Liverpool dhe Porto takohen sot në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve.


Tashmë janë Jurgen Klopp ka bërë publike formacionin e tij për ndeshjen e sotme, duke lënë në bankë rezervë përsëri kosovarin, Xherdan Shaqiri, shkruan Reporteri.net

Liverpool e nis takimin me këtë formacion:

Porto e fillon takimin me këtë formacion:

Casillas, Maxi, Felipe, Militão, Alex Telles, Corona, Danilo, Óliver, Otávio, Marega dhe Soares./Reporteri.net