Formacionet zyrtare Manchester City – Tottenham, Guardiola befason me vendimin për Muriqin

Manchester City dhe Tottenham takohen sot në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve.


Tashmë janë bërë publike formacionet zyrtare të të dyja ekipeve, me Arijanet Muriqin që e fillon takimin nga stoli, shkruan Reporteri.net

Manchester City e nis takimin me këtë formacion:

Tottenham Hotspur e fillon takimin me këtë formacion:


/Reporteri.net